kuchyneDrozd.jpg, 227kB
odkazykuchyne3d.jpg, 47kB odkazyskrin3dl.jpg, 47kB odkazyostatni.jpg, 44kB

Zpracování grafických návrhů

Ke zpracování grafických návrhů používáme program Caligari True Space 5. Díky tomuto programu získáte reálnou představu o Vaší budoucí kuchyni, Vestavěné skříni, či jiného nábytku.

Projekt Vaší budoucí kuchyně na míru v našem studiu řešíme profesionálně . Na základě Vašich představ a našich odborných znalostí Vám zpracujeme optimální grafický návrh (viz.ukázky). Podklady pro kuchyně na míru a jiného nábytku, které potřebujeme pro zpracování grafického návrhu a cenové nabídky Vaší kuchyně na míru jsou:

  • přibližný půdorys prostoru pro umístění nábytku na míru, včetně otvorů ( okna, dveře )
  • výšku okenních parapetů a dveří a celkovou výšku místnosti
  • stávající umístění - odpad, voda, plyn - pokud to nechcete změnit
  • stávající rozvod elektr.přípojek.- pokud to nechcete změnit
  • umístění topných těles – radiátorů
  • materiál a barva podlahové krytiny, pokud zůstane stávající podlaha.
  • pokud možno materiál nosných zdí - pokud se nebude měnit
  • seznam a rozměry spotřebičů, které si chcete nechat původní
  • pokud se Vám líbí nějaký zajímavý nebo atypický nábytek, nebo kuchyně na míru z jakéhokoliv katalogu či časopisu, přineste obrázek, budeme se snažit ji navrhnout přesně dle Vašich představ

Za dodané rozměry neručíte,ještě před objednáním nábytku k Vám přijede náš technik a provede přesné zaměření prostoru.

Zpracování grafického návrhu trvá přibližně 3-5dní, dle složitosti projektu. Po prvotním zpracování grafického návrhu si Vás pozveme k nám do našeho kuchyňského studia v Ostravě-Zábřehu, areál KOTVA.

Následně spolu grafický návrh upravíme dle Vašich představ. V případě zájmu si jej můžete vzít domů a v klidu promyslet uspořádání nábytku a provedení veškerých změn tak, aby Vám nábytek co nejvíce vyhovoval. Nábytek na míru Vám navrhneme tak, aby vyhovoval ergonomii a výšce Vaší postavy.

Finální grafický návrh kuchyně na míru obsahuje veškerou výkresovou dokumentaci včetně zakreslení umístění el.přípojky, vody, odpadu, plynové přípojky a odsávání.

Zpracování 3D grafického návrhu je zdarma, ale pouze při realizaci u nás. V případě že máte zájem pouze o vytvoření grafického návrhu kuchyně na míru, vestavěné skříně, či jiného nábytku, grafický návrh Vám vytvoříme, ale zůstane u nás na prodejně. Pokud si ho však budete chtít odnést, požadujeme zálohu ve výši od cca 700,-Kč.

Zpracování cenové nabídky a grafického návrhu je nezávazné a zdarma!!!
vyrobeno.jpg, 37kB