kuchyneDrozd.jpg, 227kB

Kuchyně na míru

Chcete mít plně funkční kuchyň, kterou Vám budou ostatní obdivovat?

Líbí se Vám nějaká moderní kuchyně a nechcete zbytečně platit za značku?

- Přijďte se podívat k nám do našeho kuchyňského studia, kde pro Vás máme připraveno několik ukázek vybavení kuchyňského nábytku a ukázku moderní kuchyně ve vysokém lesku - SENOSAN.

Máte typickou panelákovou kuchyň a nepasuje Vám žádný typizovaný nábytek přesně do Vaší kuchyně?

- Přijďte se podívat k nám do kuchyňského studia, kde pro Vás máme připravenou ukázku kuchyně typické přímo do panelákového bytu, budete opravdu mile překvapeni jak to u Vás může vypadat.

Jsme výrobci a proto jsme schopni pro Vás vyrobit jakýkoli i atypický nábytek za dostupné ceny. Náš nábytek je výhradně česká výroba!!!

Prohlídkou našeho kuchyňského studia získáte poznatky o kvalitě a estetické úrovni nabízené produkce. Vytvoříte si tak představu o možném materiálovém a barevném řešení Vaší budoucí kuchyně. Získáte přehled o nejnovějších spotřebičích a technické vybavenosti jako jsou dřezy, baterie, osvětlovací systémy atd. Posoudíte různé varianty zásuvek, výsuvů a úložných prostor pro nádobí a potraviny.


podgorni

K vypracování návrhu kuchyně stačí půdorys místnosti s rozměry. Zaměřte stěny, pozice oken, dveří, topení, výšky parapetů a místnosti. Máte-li provedeny rozvody vody, odpady a odtah pro odsavač, proveďte i toto zaměření - pokud to nebudete chtít měnit. Za uvedené rozměry neručíte, před objednáním kuchyně na míru si to sami přijedeme zaměřit přímo na místo.


Po konzultaci v naší vzorkovně Vám zpracujeme návrh kuchyně včetně cenové kalkulace. Před uzavřením zakázky dostanete informace o postupu realizace a přesném termínu montáže. S podpisem objednávky kuchyně obdržíte i dokumentaci pro stavební připravenost prostoru.


Standardní rozměry pro spodní skřňky jsou:

- výška 860mm = sokl 100 mm, korpus 720 mm, pracovní deska 38 mm
- hloubka 600mm = hloubka korpusu 510 mm, 50 mm volný prostor vzadu, 40 mm přesah pracovní desky
- hloubka horních skřěk je 300 mm plus dvířko.

    Nabízíme Vám:

  • zdarma kompletní návrh a kalkulaci i se zaměřením
  • zpracování návrhu do 3-5ti dnů
  • výroba atypických rozměrů (hloubka-šířka-výška)
  • nejsme omezeni výběrem materiálů, dezénů, skel a úchytek!!!
  • termín dodání do 3 až 6 týdnů od objednání
  • dopravu zdarma (platí pouze v Ostravě a okolí)
  • Ceny kuchyní
vyrobeno.jpg, 37kB