kuchyneDrozd.jpg, 227kB

Vestavěné skříně

Chcete mít plně funkční vestavěnou skříň přesně na míru?

Líbí se Vám nějaká moderní vestavěná skříň a nechcete platit zbytečně za značku?

Přijďte k nám do našeho kuchyňského a nábytkového studia, kde pro Vás máme připravenou ukázku moderní vestavěné skříně v kombinaci zrcadlo-lacobel-lamino. Máme k dispozici širokou škálu barev, materiálů i doplňků, díky kterým vestavěná skříň splyne s okolím. Samozřejmostí je i několik možností otevírání dveří a jakékoliv rozměry dle Vašeho přání. Naše vestavěné skříně přirozeně zapadnou do každého interieru.

Vestavěné skříně firmy Drozd jsou zhotoveny přesně na míru, dle Vašich požadavků, a proto je každá vestavěná skříň naprostým unikátem. Nabízíme vysokou kvalitu zpracování a skvělou funkčnost za dostupné ceny.

Pro kvalitnější servis a komfort Vám nabízíme i zaměření naším odborným pracovníkem. Následně s Vámi prokonzultujeme vzhled a ihned po zaměření se začneme zabývat Vaším projektem.

Vestavěné skříně zhotovujeme do 3-4 týdnů (dle zvoleného materiálu). Tuto expresní službu jsme schopni nabídnout jako jedni z mála na trhu. Hotovou vestavěnou skřín Vám namontuje náš odborný pracovník.

Pokud si nebudete vědět rady, nebo budete chtít navrhnout lepší variantu, samozejmě Vám jí navrhneme. Na prvním místě je spokojený zákazník a kvalitní vestavěná skříň, která bude sloužit mnoho let.

Nabízíme Vám:

  • zdarma kompletní návrh i se zaměřením
  • zpracování návrhu do 3-5ti dnů
  • termín dodání do 3 až 4 týdnů od objednání
  • dopravu zdarma (platí pouze v Ostravě a okolí)
  • Ceny vestavěných skříní

Vestavěné skříně vyrábíme:

- korpusy - jsou z lamina tloušťky 18 mm - hrany umělohmotné ABS, nebo korpusy z dýhy (delší doba dodání).
- výplně dveří - lamino, dýha, sklo lacobel, SENOSAN - vysoký lesk, zrcadlo, možno i ratan, různé barevné provedení lišt a pojezdů.

Samozřejmostí je pro nás vnitřní vybavení jako sklopná šatní tyč, vnitřní výsuvy, věšák na kalhoty či věšák na kravaty,... - vše vystaveno v našem kuchyňském a nábytkovém studiu, či v katalogu.

vyrobeno.jpg, 37kB