kuchyneDrozd.jpg, 227kB

FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kdo je výrobce Vašeho nábytku?

Náš nábytek je výhradně poctivá a precizní práce našich stolařů, je výhradně české výroby - vyroba nábytku na míru je v Šilheřovicích. Materiály na zhotovení nábytku pochází převážně z Německa, Rakouska a Česka.


Vyrábíte nábytek včetně montáže?

Ano, nábytek naší výroby Vám samozřejmě i namontujeme, částka za montáž je vždy součástí cenové nabídky nábyku na míru.


Montujete nábytek i jiné výroby?

Ne, montujeme nábytek výhradně naší výroby.


Co je potřeba udělat, když chci u Vás zpracovat návrh?

Nejlépe je zkontaktovat nás - emailem, nebo telefonicky a domluvit si termín schůzky - zarezervujeme Vám termín, ať nečekáte a poradíme Vám, co všechno budeme pro zpracování návrhu potřebovat. Je možno domluvit i návštěvu přímo u Vás v místě montáže.


Je zpracování návrhu zdarma?

Zpracování návrhu u nás je nezávazné a i s kalkulací jej vyhotovíme zdarma. Budete jej mít u nás uložený, jen v případě zaslání emailem, nebo tisku je služba zpoplatněna - 1000,- Kč. Toto je bráno jako záloha, takže v případě realizace u nás Vám částka bude odečtena z ceny.


Jste schopni vyrobit kuchyň, či skříň jakéhokoliv rozměru?

Ano, často vyrábíme atypické rozměry, které se nejlépe přizpůsobí rozměrům Vašeho prostoru a Vašim potřebám.V případě zájmu o výrobu u nás je samozřejmostí, že si daný prostor přijedeme k Vám přeměřit.


Jaké vybavení do kuchyní, skříní nabízíte?

Vaši kuchyň , či skříň vybavíme drátěným, nebo závěsným programem, dělením zásuvek apod. Vše lze vybrat u nás na prodejně Kuchyně-Drozd v Ostravě-Zábřehu - areál KOTVA, 1.patro.


Je možné u vás pořídit také spotřebiče a jaké značky?

Ano, do kuchyňských linek dodáváme spotřebiče - odsavače par, pečící a mikrovlnné trouby, varné desky, myčky, ledničky, ať už vestavné, nebo volně stojící, včetně dřezu a baterie. Jsme schopni Vám zajistit jakoukoliv značku, nejčastěji Electrolux, AEG, Whirlpool, Bosch, ale taky jiné - Siemens,... S výběrem spotřebičů Vám samozřejmě poradíme. Montáž námi dodaných spotřebičů je zdarma.


Můžeme si dodat vlastní spotřebiče?

Ano, spotřebiče můžete mít i svoje vlastní, bude nás zajímat typ kvůli rozměrům při následném zabudování do kuchyňské linky. Nabízíme spotřebiče za zajímavé ceny, proto pokud uvažujete o novém spotřebiči, je pro Vás výhodné je vzít přímo od nás. Proto doporučujeme si nezávazně nacenit i Vámi vybrané spotřebiče. Kuchyně DROZD Ostrava Vám nabízí spotřebiče výhradně z českého trhu, nakupujeme je přímo od výrobců.


Zpracujete k návrhu také elektroinstalace a umístění vody a plynu?

Ano, v případě Vašeho zájmu vám nachystáme přípravu pro vodaře, plynaře i elektrikáře. Pokud máte u nás sepsanou závaznou smlouvu na výrobu kuchyně, tak je tako služba zdarma. Jinak se dá služba pořídit i s návrhem za 1500,- Kč. Opět je to vratná záloha v případě realizace u nás.


Co vše jste schopni zajistit?

Zajistíme Vám demontáž staré kuchyňské linky i s jejím odvozem. Pokud máte stěny z umakartu, nebo sádrokartonu, zařídíme zpevnění zdi OSB deskou, včetně materiálu a montáže. Dále Vám zajistíme plynaře, vodaře i elektrikáře, jak pro přípravu, tak pro následné dopojení vody, plynu, elektriky.


Kolik u Vás stojí běžný metr kuchyně, či skříně?

Toto je velmi individuální , podle druhu vybraného materiálu a vybavení a pro Vás by tato informace byla zavádějící, proto Vám cenu vypočítáme nezávazně přímo na míru.


Jakým způsobem probíhá platba a je možno pořídit kuchyň na splátky?

Při podpisu objednávky a Smlouvy o dílo se skládá 50% záloha na výrobu, buď v hotovosti, nebo převodem na účet na základě zálohové faktury. Zbylá částka se doplácí až po montáži kuchyně, kdy je vše kompletní. Je možný nákup kuchyně, skříně, či jiného u nás vyrobeného nábytku také na splátky a to přes HOME CREDIT.


Je možná realizace nábytku mimo Ostravu?

Ano, nábytek Vám namontujeme nejen v Ostravě, ale také kdekoliv jinde - v Opavě, Havířově, Hlučíně, Brně, či v Praze. Do 30-ti km od Ostravy je dopravné zdarma, jinak je to individuálně zpoplatněno podle počtu km.
vyrobeno.jpg, 37kB
NÁVŠTĚVY: